Kaip įdaryti ir surišti mėsą?

  • on 10 rugsėjo, 2015
  • Patinka!
Kaip įdaryti ir surišti mėsą?
Kepti ruošiamą mėsą verta formuoti ir surišti. Tai turi nemažai privalumų: kepsniai išlieka sultingi, nes neišbėga mėsos sultys. Įvairiausią mėsą, net ir mažiausius jos gabaliukus galima gražiai suformuoti ir iškepti jie atrodys dailiai. Net ir mažus nugarinės griežinėlius žlėgtainiams prieš kepant galima apvynioti šoninės ar lašinių griežinėliu ir surišti siūlu ar medvilnine virvute.
Įdaro prikimštas įpjovas mėsoje bei angas paukštienoje reikia susiūti kryžmai, prieš tai susmeigus pagaliukais. Įdaro į mėsą ar paukštieną nereikia dėti labai daug, kad kepant neiširtų siūlės.
Vyniotiniams tinka plokšti mėsos griežinėliai, kuriuos reikia truputį pamušti. Ant mėsos dėti įdarą ir stipriai susukti vyniotinį. Vyniotinį apsukti medvilniniu siūlu arba virvele taip, kaip parodyta nuotraukoje kitoje kortelės pusėje.
Paukštiena rišama taip, kad šlauneles ir sparneliai būtų prigludę prie kūno. Paukštis dedamas nugara ant lentelės, adata su tvirtu ir ilgu siūlu duriama per sparnelio sulenkimą, kaklo oda atlenkiama ant nugaros ir siūlu pritvirtinama prie nugaros. Tada perduriama per antrąjį sparnelį. Toliau siūlas traukiamas paukščio šonu ir perveriamas į tą pačią pusę, nuo kurios buvo pradėta formuoti, perduriant adata įstrižai tarp sulenktų kojyčių sąnarių. Po to perduriama po krūtinkauliu, siūlu prispaudžiant vieną kojelę, ir vėl duriama per visą paukštį, siūlu prispaudžiant antrąją kojelę. Siūlo galai surišami. Taip suformuoto paukščio šlaunelės nestyros ir perdaug neapskrus.
Žlėgtainius patariama apvynioti šoninės ar lašinių griežinėliu, apsukti ir surišti medvilnine virvele.
Article Categories:
Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nepraleisk! receptų ..