Kaip spausti citrusinių vaisių sultis?

  • on 10 rugsėjo, 2015
  • Patinka!
Kaip spausti citrusinių vaisių sultis?
Citrusinių vaisių sultys spaudžiamos lengvu sukamuoju judesiu, jei naudojamasi maža rankine sulčiaspaude. Tiems, kurie dažnai geria mėgstamas apelsinų ar greipfrutų sultis, geriausia įsigyti elektrinę sulčiaspaudę. Tai naudinga investicija, nes elektriniu prietaisu išspaudžiama 20% daugiau sulčių, negu rankomis. Elektrinė sulčiaspaudė – patogus buitinis prietaisas: jo dalis nesunku nuimti ir išplauti po vandeniu srove.
Mažų rankinių sulčiaspaudžių
Esti įvairiausių formų, jos gaminamos iš įvairiausių rūgščių poveikiui atsparių medžiagų – plastmasės, stiklo, metalo. Visoms sulčiaspaudėms bendra tai, kad jų dubenėlyje telpa vienos citrinos (dviejų citrinos puselių) sultys. Be to, tokios sulčiaspaudės turi rankenėlę ir piltuvėlį sultims ištekėti. Patartina pirkti stiklinę arba grūdinto plieno sulčiaspaudę. Tai būtinas kiekvienos virtuvės indas, nes citrinų sultys beveik kasdien naudojamos įvairiausiems patiekalams ruošti.
Šviežių citrinų sultys
Kai kurie patiekalai sultimis pagardinami jau patiekus juos į stalą. Pavyzdžiui, Vienos pjausnys, kepta žuvis ir t. t. Tokiu atveju citrinos skiltelę reikia išspausti šakute lėkštėje.
Didelės rankinės sulčiaspaudės
Yra ir itin didelių bei galingų elektrinių sulčiaspaudžių. Pagrindinis tokio įrenginio trūkumas yra tas, kad sultys spaudžiamos ne tik iš citrusų minkštimo, bet ir iš chemikalais nupurkštos vaisiaus odelės.
Article Categories:
Patarimai

Parašykite komentarą

Nepraleisk! receptų ..